okna@ovo-oknotrans.pl +48 666 666 520

Firma OVO OKNOTRANS jest niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym zajmującym się produkcją stolarki okiennej PCV i ALU. W swoim asortymencie posiadamy: okna, drzwi, rolety, parapety, siatki p/owadom, bramy garażowe. Jako firma stale poszerzamy ofertę produkowanych wyrobów oraz podnosimy nasze kwalifikacje po przez udział w szkoleniach. Od początku istnienia firmy OVO OKNOTRANS związani jesteśmy ze stałym dostawcą profili PCV firmą PROFINE POLSKA. Jest to producent, który od 1954 roku jako pierwszy wypuścił na rynek okno PCV. Od tego czasu zrobiło ono zawrotna karierę w budownictwie i stanowi dziś podstawową część produkowanej stolarki. Do produkcji stolarki aluminiowej stosujemy najwyższej jakości profile REYNAERS – to czołowy europejski producent innowacyjnych, a także przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych.

 

 

 

Nasza firma oferuje szeroką gamę rozwiązań produkcyjnych w różnych systemach. Lekkość konstrukcji oraz estetyka wykonania, to cechy które decydują o jakości naszych wyrobów. Nowa technologia umożliwia zastosowanie stolarki w domach gdzie mieszkają alergicy. Nowatorskie rozwiązania dają przy tym gwarancje dobrej izolacji ciepła i tłumienia hałasu. Wyprodukowana przez nas stolarka służy w szpitalach, szkołach, przedszkolach, hotelach.

Cały czas podnosimy poziom naszych usług, pozyskujemy nowych klientów, jak również bazujemy na stałych, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca. Nasze usługi przeznaczone są dla klientów firmowych jak również indywidualnych. Wykonujemy realizacje niestandardowe i dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. Nasze okna sprzedawane są na terenie Polski oraz krajach Europy zachodniej: Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Norwegia

Na okna udzielamy 10 – letniej gwarancji, obejmującej całość wyrobu (oznacza to, że gwarancją objęte są profile, okucia i szyba).

Służymy państwu radą i pomocą w kwestii optymalnego doboru produktów, poszukiwania rozwiązań i dokonania właściwego wyboru.

Nasze profesjonalne grupy montażowe zapewnią państwu bezproblemowy i czysty montaż oraz fachowy serwis.

Nasze atuty

  • wieloletnie doświadczenie w produkcji okien PCV i ALU
  • stabilna sytuacja finansowa
  • baza stałych klientów polskich
  • baza stałych klientów zagranicznych
  • szeroki asortyment systemów
  • niestandardowe realizacje
  • wysokiej jakości surowce
  • profesjonalizm
  • dobrze wyszkolona kadra pracownicza
  • innowacyjność oferowanych produktów
Zamknij